Used Buick for Sale in Uxbridge
2024 Buick Encore GX Avenir 4dr All-Wheel Drive
| AWD | LEATHER HEATED SEATS | REMOTE START |
| Our Price: | $32,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:25,649 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KL4AMGSL3RB017038 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U9129A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2024 Ebony Twilight Metallic Buick Encore GX Avenir
Performance & Capability
• 1.3L ECOTEC Turbocharged Engine
• 9-Speed Automatic Transmission
• All-Wheel Drive (AWD)
Exterior Features
• 19''' Pearl Nickel Aluminum Wh.....Read MoreLire la suite
2024 Buick Encore GX Avenir 4dr All-Wheel Drive
| AWD | LEATHER INTERIOR | REMOTE START |
| Our Price: | $35,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:2,255 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | KL4AMGSL0RB015568 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U9138A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2024 Ocean Blue Metallic Buick Encore GX Avenir
Odometer is 18044 kilometers below market average!
Performance & Capability
• 1.3L ECOTEC Turbocharged Engine
• 9-Speed Automatic Transmission
• All-Wheel Drive (AWD)
Ext.....Read MoreLire la suite
2024 Buick Envision Avenir 4dr All-Wheel Drive
| Sunroof | Heated & Vented Seats |
| Our Price: | $53,670 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:21,301 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | LRBFZSE41RD036887 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 263677A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
Performance
• 2.0L Turbo Engine
• 9-Speed Automatic
• All-Wheel Drive
Interior
• Quilted Leather Seats
• Heated & Ventilated Front Seats
• Heated Rear Seats
• Driver Massage Seat
• Heated Steering Wheel
.....Read MoreLire la suite
2024 Buick Envista Avenir 4dr Front-Wheel Drive
| FWD | HEATED SEATS | POWER LIFTGATE |
| Our Price: | $28,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,453 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KL47LCE27RB129267 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U9137A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2024 Ocean Blue Metallic Buick Envista Avenir
Odometer is 9330 kilometers below market average!
Performance & Capability
• 1.2L ECOTEC Turbocharged Engine
• 6-Speed Automatic Transmission
• Front-Wheel Drive
Exterior F.....Read MoreLire la suite
2024 Buick Envista Avenir 4dr Front-Wheel Drive
| Our Price: | $25,760 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:41,218 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KL47LCE21RB064805 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | W9464 |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Williamson Chrysler Uxbridge |
Leather, BackUp Camera, Bluetooth, Sunroof / Moonroof, Apple CarPlay / Android Auto, Power Liftgate, Heated Seats, Factory Warranty, Local Trade, All-Weather Floor Liners (LPO), Auto-dimming Rear-View mirror, Automatic temperature control, Front Bucket Seats, Fully automa
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...





