Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Uxbridge
2025 Chevrolet Colorado Trail Boss 4x4 Crew Cab 5 ft. box
| 20 INCH WHEELS | STOWFLEX TAILGATE | BUCKET SEAT
| Our Price: | $48,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:8,509 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GCPTEEK9S1237189 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | U9055A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
Odometer is 10100 kilometers below market average!
PERFORMANCE & OFF-ROAD CAPABILITY
* 2.7L TurboMax Engine
* 8-Speed Automatic Transmission
* Factory-Insta.....Read MoreLire la suite
2025 Chevrolet Equinox EV RS 4dr
| EV | NAV | HEATED & VENTED SEATS |
| Our Price: | $38,678 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:19,973 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GN7DSRP1SS132895 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U9116A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2025 Black Chevrolet Equinox EV RS
PERFORMANCE
* All-electric powertrain
* Regenerative braking system
* Dual-level charging capability
SAFETY
* Adaptive cruise control
* Enhanced automatic emergency braking
* HD.....Read MoreLire la suite
2025 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| HEATED SEATS | REMOTE START | Z71 |
| Our Price: | $62,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:13,608 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3GCUKFE80SG259065 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 263724A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2025 Radiant Red Tintcoat Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss
Odometer is 13153 kilometers below market average!
Performance & Capability
• 3.0L Duramax Turbo-Diesel Engine
• 10-Speed Automatic Transmission
• Z71 Off-Road .....Read MoreLire la suite
2025 Chevrolet Silverado 2500HD LT
DIESEL | HEATED SEATS | COOPER TIRES
| Our Price: | $76,760 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:31,303 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | N/A |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2GC1KNEY1S1130547 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Other |
| Stock #: | W9353 |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Williamson Chrysler Uxbridge |
2025 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
| Our Price: | $79,760 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:3,560 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3C63R5DL3SG561321 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | W9435 |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Williamson Chrysler Uxbridge |
Loading More Vehicles ...






