Used Buick for Sale in Uxbridge
2024 Buick Encore GX Avenir 4dr All-Wheel Drive
| AWD | LEATHER HEATED SEATS | REMOTE START |
| Our Price: | $32,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:25,649 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KL4AMGSL3RB017038 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U9129A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2024 Ebony Twilight Metallic Buick Encore GX Avenir
Performance & Capability
• 1.3L ECOTEC Turbocharged Engine
• 9-Speed Automatic Transmission
• All-Wheel Drive (AWD)
Exterior Features
• 19''' Pearl Nickel Aluminum Wh.....Read MoreLire la suite
2024 Buick Encore GX Avenir 4dr All-Wheel Drive
| AWD | LEATHER INTERIOR | REMOTE START |
| Our Price: | $35,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:2,255 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | KL4AMGSL0RB015568 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | U9138A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2024 Ocean Blue Metallic Buick Encore GX Avenir
Odometer is 18044 kilometers below market average!
Performance & Capability
• 1.3L ECOTEC Turbocharged Engine
• 9-Speed Automatic Transmission
• All-Wheel Drive (AWD)
Ext.....Read MoreLire la suite
2024 Buick Envista Avenir 4dr Front-Wheel Drive
| FWD | HEATED SEATS | POWER LIFTGATE |
| Our Price: | $28,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,453 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KL47LCE27RB129267 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | U9137A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
2024 Ocean Blue Metallic Buick Envista Avenir
Odometer is 9330 kilometers below market average!
Performance & Capability
• 1.2L ECOTEC Turbocharged Engine
• 6-Speed Automatic Transmission
• Front-Wheel Drive
Exterior F.....Read MoreLire la suite
| FWD | HEATED SEATS/WHEEL | NAVIGATION |
| Our Price: | $27,978 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:60,732 km
| Body Style: | Other |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | W04WT3N52GG098578 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Other |
| Stock #: | U9093A |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Alex Williamson Motor Sales |
PERFORMANCE & DRIVETRAIN
* 1.6L Turbocharged 4-Cylinder Engine
* 6-Speed Automatic Transmission
* Front-Wheel Drive (FWD)
* Sport-Tuned Suspension
SAF.....Read MoreLire la suite
2022 Buick Enclave Premium All-Wheel Drive
7 PASS | SUNROOF | BOSE SOUND | NAVI
| Our Price: | $35,760 |
Price includes Admin Fee $599.00, OMVIC Fee $22.00, and CarFax Fee $50.00. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:93,662 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 5GAEVBKW6NJ178499 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | W9262 |
| City: | Uxbridge |
| Dealership: | Williamson Chrysler Uxbridge |
Loading More Vehicles ...






